Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov školský úradHľadať
 
 

ZÁPIS NA „JAZYKOVKU“ NA ŠK. ROK 2019/2020Vytlačiť
 

A4_plagat_zapis_do_kurzov_NA-VYSKU-01.pngAj tento rok sa na konci júna uskutoční zápis do kurzov štátnej Jazykovej školy, Plzenská 10, Prešov – v zriaďovateľskej pôsobnosti PSK.  Zapísať sa môžete nielen k začiatočníkom, ale aj k mierne pokročilým alebo pokročilým.

Stačí prísť na zápis, dohodnúť si termín otestovania vedomostí a ste zaradení do toho správneho kurzu. „Jazykovka“ Vás potom pripraví napr. na rôzne stupne zahraničných jazykových certifikátov (nemecký Goethe-Zertifikat), príp. na maturitnú skúšku. Svoje jazykové vzdelávanie môžete ukončiť štátnou jazykovou skúškou. Môžete si tak rozšíriť svoju kvalifikáciu o vyučovanie cudzieho jazyka na ZŠ alebo SŠ.

Existujú samozrejme aj ďalšie dôvody: naštartujete svoju mozgovú aktivitu, otvoríte si brány k úspešnejšej kariére, užijete si viac cestovanie a komunikáciu v zahraničí. Záleží len na Vás, aký máte cieľ a o aký jazyk máte záujem.

Jazykové kurzy u nás - to nie sú len gramatické javy. Je to spoznávanie kultúry iných národov a  možnosť konverzovať v cudzom jazyku na rôzne témy s mnohými zaujímavými a sympatickými ľuďmi.

Jazyková škola Vám ponúka celoročné kurzy 2 x 90 min. za týždeň – od základných až po prípravné na štátnicu, a to v rámci anglického, francúzskeho, nemeckého, ruského, španielskeho a talianskeho jazyka – v stredných a vyšších kurzoch aj so zahraničnými lektormi. NOVINKA – japončina.

Celú ponuku jazykových kurzov nájdete na www.jspresov.sk

Nájdete nás aj na www.facebook.com/jspresov a najnovšie aj na www.instgram.com/jazykovaskolapresov

TERMÍN ZÁPISU: 

20. jún 2019 /štvrtok/ od 9.00 – 18.00 hod.:  ANGLICKÝ JAZYK

21. a 24. jún 2019 /piatok a pondelok/ od 9.00 do 18.00 hod.:

FRANCÚZSKY, NEMECKÝ, RUSKÝ, ŠPANIELSKY, TALIANSKY a JAPONSKÝ JAZYK

Miesto zápisu:

Jazyková škola, Plzenská 10, Prešov


 
 
ÚvodÚvodná stránka